Junior Superkjering gutar (2)

1
01:08:46
24:04
09:32
14:19
20:49

2
01:14:37
25:32
09:56
14:09
24:58

Senior Superkjering herre (51)

1
00:45:53
13:43
06:19
10:00
15:50

2
00:46:08
12:59
07:18
10:26
15:23

3
00:47:55
16:05
06:33
09:58
15:18

4

1041 Eskil Hov

00:47:55
16:12
06:33
09:49
15:19

5
16:17
07:03
10:46
14:43

6
00:49:01
16:06
06:24
09:54
16:36

7
00:49:12
14:27
07:39
11:36
15:28

8
00:49:36
14:05
07:31
11:47
16:12

9
00:49:48
16:08
07:18
10:54
15:28

10

1120 Øystein Uglum Henjum - Osland Stamfisk

00:50:42
13:21
08:29
12:45
16:06

11
00:50:53
16:11
07:27
10:34
16:40

12
00:50:54
16:33
07:07
11:13
16:00

13
00:50:55
14:57
07:39
11:36
16:41

14
00:52:18
15:20
07:17
13:17
16:23

15
00:52:42
16:50
09:19
11:05
15:27

16

1106 Knut Kjærvik - Difi

00:53:39
17:29
07:50
11:56
16:22

17
00:53:51
16:38
08:37
11:32
17:02

18
00:54:37
18:44
07:12
10:41
17:59

19
00:54:41
16:39
08:28
12:31
17:01

20

1109 Jaran Wathne Bøyum - Osland Stamfisk

00:56:13
17:54
08:34
13:07
16:35

21
00:56:13
18:22
07:53
12:07
17:49

22
00:57:07
16:06
09:52
14:22
16:46

23
00:57:28
19:16
08:21
12:45
17:04

24
00:57:32
20:37
07:51
11:03
17:58

25
00:57:32
16:40
09:51
12:35
18:24

26
00:57:46
17:44
08:54
13:36
17:31

27
00:57:56
16:41
11:05
13:28
16:40

28
00:58:13
18:56
08:44
13:46
16:45

29
00:58:15
19:46
08:16
12:02
18:10

30
00:59:00
19:04
08:28
12:48
18:39

31
01:00:45
20:58
08:47
12:06
18:53

32
01:02:01
21:28
08:16
12:49
19:27

33
01:02:45
23:12
08:01
12:02
19:29

34
01:03:57
21:54
10:08
12:44
19:09

35
01:04:10
19:46
08:54
15:17
20:12

36
01:04:27
19:05
08:47
14:29
22:04

37
01:06:22
20:59
09:42
15:28
20:12

38
01:06:24
24:49
08:55
12:00
20:39

39
01:08:35
22:55
09:50
15:41
20:07

40
01:08:50
24:17
10:27
14:46
19:18

41
01:09:37
22:05
11:57
15:03
20:30

42
01:10:31
25:00
09:36
15:59
19:54

43
01:10:51
25:19
11:12
17:35
16:45

44
01:11:21
26:34
09:40
14:29
20:37

45
01:11:49
19:49
12:14
17:07
22:37

46
01:13:16
26:52
10:05
15:35
20:41

47
01:18:48
28:34
11:24
16:45
22:03

DNS

1013 Terje Thorsnes


DNS

1016 Morten Surén


DNS

1063 Tobias Lynum


DNS

1073 Ole André Aarvoll


Superveteran Superkjering herre (14)

1

1104 Ivar Henjum - Difi

00:56:13
18:17
08:40
12:51
16:23

2
01:04:28
22:50
09:35
14:03
17:59

3
01:04:31
20:01
09:25
14:37
20:26

4

1125 Per Hauge - Syrstrand gartneri as

01:05:39
22:14
10:33
15:07
17:43

5
01:08:52
21:41
10:59
16:08
20:03

6
01:09:20
19:42
09:06
14:01
26:28

7
01:10:17
26:16
09:04
14:31
20:26

8
01:12:08
27:09
09:48
15:29
19:40

9
01:20:28
27:18
12:12
18:48
22:09

10
01:25:06
28:22
13:33
18:51
24:18

11
01:28:02
30:00
14:52
24:53
18:15

12

1095 Rune Aas

01:30:15
37:47
11:08
15:50
25:29

13
01:58:29
31:01
20:37
31:22
35:28

DNS

1076 Steinar Røysum


Veteran Superkjering herre (13)

1
00:56:12
16:58
08:22
13:29
17:21

2
00:57:19
16:16
10:20
12:50
17:52

3

1039 Iver Dahl

00:58:06
19:44
08:43
11:36
18:01

4
01:03:00
21:59
09:12
13:36
18:12

5
01:07:37
18:59
12:36
16:05
19:56

6
01:12:07
23:58
11:01
16:41
20:26

7
01:13:42
30:30
09:10
14:14
19:47

8

1032 Arne Ahlin

01:14:07
24:28
11:47
17:42
20:07

9
01:14:39
25:14
10:38
17:22
21:24

10
01:17:15
29:35
10:48
14:18
22:33

11

1108 John Eivind Presterud - Difi

01:18:45
22:34
11:52
20:36
23:40

DNS

1075 Per Ove Brudeli


DNS

1107 Arvid Bro Thuestad - Difi


Junior Superkjering jenter (4)

1
18:50
08:52
12:34
17:56

2
01:34:47
27:34
18:31
23:32
25:09

3
01:34:49
30:28
15:40
22:35
26:05

DNS

1029 Julie Lindblad


Senior Superkjering dame (17)

1
01:02:04
18:09
10:12
14:42
19:00

2
01:06:36
21:56
09:46
15:10
19:43

3
01:09:25
21:31
10:58
15:15
21:39

4
01:09:55
24:39
10:13
14:21
20:41

5
01:13:45
23:08
12:10
18:08
20:17

6

1117 Inga Henjum Halsnes - Fylkesmannen i Vestland

01:14:22
25:39
11:14
15:57
21:30

7
01:15:35
25:27
11:35
15:40
22:52

8

1105 Justyna Mucha - Difi

01:16:54
31:23
10:22
13:54
21:13

9
01:21:11
31:56
10:50
15:34
22:49

10
01:24:54
29:19
12:22
17:59
25:11

11
01:45:35
33:04
19:11
26:08
27:09

DNF

1053 Ingvild Sylte Dahl

40:21
17:01
25:46

DNS

1020 Solveig Haugland


DNS

1021 Marte Hatlevik


DNS

1062 Helle Seiertun Bjerke


DNS

1065 Elise Elvehøy


DNS

1074 Justyna Mucha


Superveteran Superkjering dame (2)

1
01:17:09
28:52
10:22
14:27
23:26

2
01:27:30
31:51
12:05
19:25
24:07

Veteran Superkjering dame (2)

1

1030 Frøydis Westvik Yri - Fjordklipp as

01:25:41
33:19
12:42
17:27
22:12

2
01:34:49
29:40
16:46
22:21
25:59

Junior lag jente (1)

1
19:31
Julie Holstad
14:32
Line Selsing
07:45
Tiril Kristine Nilsen
15:49
Solveig Lie Støverud

Senior lag dame (7)

1
00:54:42
18:55
Marit Rolvsjord
11:46
Åse Støfring
07:12
Anja Blakar
16:48
Linn Katrin Bakke

2
00:57:55
18:53
Ingvild Sofie Ødven
13:49
Anna Bjelland
09:18
Margit Steinsland
15:53
Anette Bjune Granli

3
01:08:36
21:31
Krisitine Linde Røyseth
15:28
Margit Røyseth Seime
10:58
Krisitine Linde Røyseth
20:37
Marte Linde Røyseth

4
01:08:53
23:48
Gøril Urdahl
14:39
Anne Verlo
09:32
Cathrin Furås
20:53
Nina Karin Lerum

5
01:15:09
34:39
Katarina Haukås
11:54
Renate Øye Pollen
07:47
Johanna Mo
20:48
Annette Skorlid

6
01:15:22
29:19
Sara Kolltveit Birkeland
12:33
Oline Kleiven
12:23
Sara Kolltveit Birkeland
21:05
Oline Kleiven

7
01:17:20
27:22
Kine Dale Strøm
17:56
Birte Andersen
11:08
Camilla Selch
20:53
Aud Inger Sviggum

Superveteran lag dame (1)

1
01:21:34
28:52
Kjellaug Slinde
18:12
Anne Liv Røysum
10:38
Sigrun Orrestad
23:50
Marit Henjum Halsnes

Veteran lag dame (0)

Junior lag kombi (1)

1
01:24:05
27:39
Anna Felde Hasund
18:57
Håkon Yri
09:30
Tobias Gjerde Wilson
27:58
Tirild Ramstad Os

Senior lag kombi (8)

1
18:10
Ronja Vangsnes
12:10
Sondre Setrom
07:57
Siri Therese Nummedal
16:41
Oda H Pedersen

2
23:07
Marte Kviberg
12:32
Heidi Aaberg
12:11
Marte Kviberg
16:33
Per Farsund

3
22:07
Mari Gunhildrud
14:15
Mona Johnsen
11:04
Sigrun Brosvik
17:26
Bjarte Ramstad

4

44 Team Osland - Osland Havbruk

01:04:57
23:25
Andreas Berge
11:56
Marte Søreide
07:54
Kjetil Rørtveit
21:40
Marte Hatlevik

5
01:07:37
25:27
Renate Nes Gangeskar
13:10
Eirin Nes Gangeskar
09:52
Johnny Gangeskar
19:07
Irmelin Nes Gangeskar

6

108 Difi-9 Maskinporten - Difi

01:10:17
22:34
John Eivind Presterud
14:54
Elianne Eggum
11:52
John Eivind Presterud
20:55
Elianne Eggum

7

117 Statsfykarane - Fylkesmannen i Vestland

01:10:24
25:39
Inga Henjum Halsnes
16:51
Siv Kvåle Sanden
10:49
Grete Hamre
17:04
Einar Nesse Johnsen

8
01:13:27
21:50
Eyvind Øgar
17:24
Trude Risnes
10:57
Are Kvistad
23:15
Maria Knagenhjelm

Superveteran lag kombi (4)

1
01:06:19
22:49
Odd-sverre Johansen
14:17
Kristin Linderud
09:06
Susanne Svardal
20:05
Lars Magnar Røneid

2
01:06:36
21:41
Arne Monrad Johnsen
14:33
Bente Olsmo
10:10
Gro Selås
20:11
Knut Grinde

3

125 syrstrand gartneri - Syrstrand gartneri as

01:08:14
22:14
Per Hauge
15:52
Ingunn Broch Hauge
10:54
Ingunn Broch Hauge
19:13
Gunnar Hamre

4
26:00
Hallgeir Skartun
11:42
Siv Laila Eriksen
13:18
Rolf Martin Breisnes
18:14
Anita Solvang

Veteran lag kombi (0)

Junior lag open klasse (4)

1
16:46
Erlend Hetle
12:25
Anders Paulen
08:25
Jakob Felde
19:31
Johan Felde Hasund

2
01:03:04
24:05
Lars Arne Sie
13:52
Oddvar Sie
08:02
Håvard Sie
17:04
Erlend Sie

3

119 G-2007

01:11:32
25:31
Jørgen Njøs
13:14
Endre Njøs Verlo
08:39
Erlend Valvik Menes
24:06
Erlend Ølnes Hamre

4
01:13:22
27:01
Anders Brennset Gjerland
13:34
Christoffer Amundsen
09:55
Isak Borlaug Hauge
22:50
Johan Gjerløw

Senior lag open klasse (18)

1

56 HSH

00:45:14
13:42
Vegard Nes
10:35
Eirik Haukøy
06:30
Ivar Løvik
14:27
Sondre Austreim

2

109 Team Osland 1 - Osland Stamfisk

00:51:16
17:55
Jaran Wathne Bøyum
09:49
Robin Wathne Nedrehagen
07:23
Tomas Hagen Moene
16:08
Thor Arne Husum

3
00:53:30
19:37
Robin Kalvatn Øvretun
09:51
Henrik Farstad Skagen
07:26
Henrik Farstad Skagen
16:35
Endre Stedje

4

104 Difi-1 Modig - Difi

00:54:37
18:18
Ivar Henjum
11:27
Johannes Molland
08:39
Ivar Henjum
16:12
Petter Andreas Strøm

5

120 Team Osland 2 - Osland Stamfisk

00:55:11
13:20
Øystein Uglum Henjum
12:16
Bjarne Sjøthun
08:54
Per Olav Henjum
20:39
Vilde Hagen Myrmel

6
01:01:24
22:01
Espen Røysum
11:00
Ole Morten Søderholm
08:36
Espen Røysum
19:46
Ole Morten Søderholm

7
01:02:35
20:01
Steinar Røysum
12:22
Gunstein Pytte
09:19
Eldbjørg Njøs
20:52
Brede Bøe Pytte

8
23:11
Tore Feten
10:54
Sindre Ramung
09:25
Svein Jarle Slinde
20:53
Arnstein Menes

9
23:12
Sigurd Sørensen
13:31
Petter Vaag
10:28
Ole Eide
17:40
Jimmy Stølen

10
01:05:32
27:09
Øyvin Myrmel
09:54
Øystein Svardal
09:14
Brage Yndesdal
19:13
Helge Gjerde Eggum

11
17:29
Knut Kjærvik
14:15
Jørn-are Flaten
07:49
Knut Kjærvik
27:51
Jørn-are Flaten

12

46 Difi-3 Raus - Difi

01:11:03
26:33
Stein Magne Os
17:24
Livar Bergheim
08:16
Stian Øye
18:49
Erlend Husabø

13
01:12:05
27:33
Viljar Nesse Takle
13:26
Heine Njøs Verlo
08:09
Eirik Njøs Mardal
22:55
Bjørnar Aaland Eggum

14
01:13:19
29:34
Steinar Henjum
12:16
Sindre Ifrao Hemsedal
11:24
Johannes Bakken
20:03
Helge Solbakken

15

105 Difi-4 ID-porten - Difi

01:14:11
31:23
Justyna Mucha
12:51
Eyvind Tveita
09:12
Martin N Michelsen
20:44
Thor Kristian Sortevik

16

49 Difi-7 eInnsyn - Difi

01:15:39
17:30
Knut Kjærvik
16:19
Håvard Tørresen
08:57
Håvard Tørresen
32:51
Hallvard Bjørndalsbakke

17

43 Vero-Vinitas - DNVGL

01:26:44
39:08
Liviu Holt.
18:39
Audun Drageset
10:16
Audun Drageset
18:39
Tony Kvalheim

DNS

107 Difi-8 eFormidling - Difi

Arvid Bro Thuestad
Jørn Stenehjem
Sture Førre
Ragnar Brevik

Superveteran lag open klasse (3)

1

41 Tastaturlaget - Vestlandsforsking

01:03:02
23:33
Carlo Aall
12:59
Halvor Dannevig
08:11
Eivind Brendehaug
18:18
Carlo Aall

2
01:11:11
26:16
Nils Magne Slinde
14:31
Nils Magne Slinde
09:03
Nils Magne Slinde
21:20
Finn Sundby

3
01:23:54
37:17
Bjørn Birger Bremer
17:36
Nils Henjum
09:29
Jon Henjum
19:31
Rolf Almås

Veteran lag open klasse (2)

1
16:16
Espen Kørra
13:14
Claus Guttesen
08:31
Claus Guttesen
18:04
Jørn Stenehjem

2
01:12:56
28:40
Arnfinn Ulleland
16:04
Grete Evensen
11:49
Arnfinn Ulleland
16:21
Stein Bjarte Een

Bedrift Superkjering Dame (3)

1

1117 Inga Henjum Halsnes - Fylkesmannen i Vestland

01:14:22
25:39
11:14
15:57
21:30

2

1105 Justyna Mucha - Difi

01:16:54
31:23
10:22
13:54
21:13

3

1030 Frøydis Westvik Yri - Fjordklipp as

01:25:41
33:19
12:42
17:27
22:12

Bedrift Superkjering Herre (7)

1

1120 Øystein Uglum Henjum - Osland Stamfisk

00:50:42
13:21
08:29
12:45
16:06

2

1106 Knut Kjærvik - Difi

00:53:39
17:29
07:50
11:56
16:22

3

1109 Jaran Wathne Bøyum - Osland Stamfisk

00:56:13
17:54
08:34
13:07
16:35

4

1104 Ivar Henjum - Difi

00:56:13
18:17
08:40
12:51
16:23

5

1125 Per Hauge - Syrstrand gartneri as

01:05:39
22:14
10:33
15:07
17:43

6

1108 John Eivind Presterud - Difi

01:18:45
22:34
11:52
20:36
23:40

DNS

1107 Arvid Bro Thuestad - Difi


Bedrift lag dame (1)

1
01:17:20
27:22
Kine Dale Strøm
17:56
Birte Andersen
11:08
Camilla Selch
20:53
Aud Inger Sviggum

Bedrift lag kombi (4)

1

44 Team Osland - Osland Havbruk

01:04:57
23:25
Andreas Berge
11:56
Marte Søreide
07:54
Kjetil Rørtveit
21:40
Marte Hatlevik

2

125 syrstrand gartneri - Syrstrand gartneri as

01:08:14
22:14
Per Hauge
15:52
Ingunn Broch Hauge
10:54
Ingunn Broch Hauge
19:13
Gunnar Hamre

3

108 Difi-9 Maskinporten - Difi

01:10:17
22:34
John Eivind Presterud
14:54
Elianne Eggum
11:52
John Eivind Presterud
20:55
Elianne Eggum

4

117 Statsfykarane - Fylkesmannen i Vestland

01:10:24
25:39
Inga Henjum Halsnes
16:51
Siv Kvåle Sanden
10:49
Grete Hamre
17:04
Einar Nesse Johnsen

Bedrift lag open klasse (11)

1

109 Team Osland 1 - Osland Stamfisk

00:51:16
17:55
Jaran Wathne Bøyum
09:49
Robin Wathne Nedrehagen
07:23
Tomas Hagen Moene
16:08
Thor Arne Husum

2

104 Difi-1 Modig - Difi

00:54:37
18:18
Ivar Henjum
11:27
Johannes Molland
08:39
Ivar Henjum
16:12
Petter Andreas Strøm

3

120 Team Osland 2 - Osland Stamfisk

00:55:11
13:20
Øystein Uglum Henjum
12:16
Bjarne Sjøthun
08:54
Per Olav Henjum
20:39
Vilde Hagen Myrmel

4
16:16
Espen Kørra
13:14
Claus Guttesen
08:31
Claus Guttesen
18:04
Jørn Stenehjem

5

41 Tastaturlaget - Vestlandsforsking

01:03:02
23:33
Carlo Aall
12:59
Halvor Dannevig
08:11
Eivind Brendehaug
18:18
Carlo Aall

6
17:29
Knut Kjærvik
14:15
Jørn-are Flaten
07:49
Knut Kjærvik
27:51
Jørn-are Flaten

7

46 Difi-3 Raus - Difi

01:11:03
26:33
Stein Magne Os
17:24
Livar Bergheim
08:16
Stian Øye
18:49
Erlend Husabø

8

105 Difi-4 ID-porten - Difi

01:14:11
31:23
Justyna Mucha
12:51
Eyvind Tveita
09:12
Martin N Michelsen
20:44
Thor Kristian Sortevik

9

49 Difi-7 eInnsyn - Difi

01:15:39
17:30
Knut Kjærvik
16:19
Håvard Tørresen
08:57
Håvard Tørresen
32:51
Hallvard Bjørndalsbakke

10

43 Vero-Vinitas - DNVGL

01:26:44
39:08
Liviu Holt.
18:39
Audun Drageset
10:16
Audun Drageset
18:39
Tony Kvalheim

DNS

107 Difi-8 eFormidling - Difi

Arvid Bro Thuestad
Jørn Stenehjem
Sture Førre
Ragnar Brevik

Bedrift vandrepokal (16)

1

109 Team Osland 1 - Osland Stamfisk

00:51:16
17:55
Jaran Wathne Bøyum
09:49
Robin Wathne Nedrehagen
07:23
Tomas Hagen Moene
16:08
Thor Arne Husum

2

104 Difi-1 Modig - Difi

00:54:37
18:18
Ivar Henjum
11:27
Johannes Molland
08:39
Ivar Henjum
16:12
Petter Andreas Strøm

3

120 Team Osland 2 - Osland Stamfisk

00:55:11
13:20
Øystein Uglum Henjum
12:16
Bjarne Sjøthun
08:54
Per Olav Henjum
20:39
Vilde Hagen Myrmel

4
16:16
Espen Kørra
13:14
Claus Guttesen
08:31
Claus Guttesen
18:04
Jørn Stenehjem

5

41 Tastaturlaget - Vestlandsforsking

01:03:02
23:33
Carlo Aall
12:59
Halvor Dannevig
08:11
Eivind Brendehaug
18:18
Carlo Aall

6

44 Team Osland - Osland Havbruk

01:04:57
23:25
Andreas Berge
11:56
Marte Søreide
07:54
Kjetil Rørtveit
21:40
Marte Hatlevik

7
17:29
Knut Kjærvik
14:15
Jørn-are Flaten
07:49
Knut Kjærvik
27:51
Jørn-are Flaten

8

125 syrstrand gartneri - Syrstrand gartneri as

01:08:14
22:14
Per Hauge
15:52
Ingunn Broch Hauge
10:54
Ingunn Broch Hauge
19:13
Gunnar Hamre

9

108 Difi-9 Maskinporten - Difi

01:10:17
22:34
John Eivind Presterud
14:54
Elianne Eggum
11:52
John Eivind Presterud
20:55
Elianne Eggum

10

117 Statsfykarane - Fylkesmannen i Vestland

01:10:24
25:39
Inga Henjum Halsnes
16:51
Siv Kvåle Sanden
10:49
Grete Hamre
17:04
Einar Nesse Johnsen

11

46 Difi-3 Raus - Difi

01:11:03
26:33
Stein Magne Os
17:24
Livar Bergheim
08:16
Stian Øye
18:49
Erlend Husabø

12

105 Difi-4 ID-porten - Difi

01:14:11
31:23
Justyna Mucha
12:51
Eyvind Tveita
09:12
Martin N Michelsen
20:44
Thor Kristian Sortevik

13

49 Difi-7 eInnsyn - Difi

01:15:39
17:30
Knut Kjærvik
16:19
Håvard Tørresen
08:57
Håvard Tørresen
32:51
Hallvard Bjørndalsbakke

14
01:17:20
27:22
Kine Dale Strøm
17:56
Birte Andersen
11:08
Camilla Selch
20:53
Aud Inger Sviggum

15

43 Vero-Vinitas - DNVGL

01:26:44
39:08
Liviu Holt.
18:39
Audun Drageset
10:16
Audun Drageset
18:39
Tony Kvalheim

DNS

107 Difi-8 eFormidling - Difi

Arvid Bro Thuestad
Jørn Stenehjem
Sture Førre
Ragnar Brevik

Difilogo