Junior Superkjering gutar (2)

DNS

1034 Gard Sønnesyn


DNS

1101 Lars Arne Sie


Senior Superkjering herre (38)

DNS

1001 Joar Wæhle


DNS

1013 Terje Thorsnes


DNS

1014 Sigurd Henjum Halsnes


DNS

1015 Magnus Bratvold


DNS

1016 Morten Surén


DNS

1018 Ståle Johan Berg


DNS

1019 Jacob Jutrem


DNS

1022 Vegard Aa Albretsen


DNS

1023 Steinar Aaland Eggum


DNS

1024 Gunnar Degnes


DNS

1035 Bjørn Borkamo


DNS

1036 Styrk Hofslundsengen


DNS

1037 Simon Hjelmeset Kirkeeide


DNS

1040 Hans Kristian Henjum


DNS

1041 Eskil Hov


DNS

1044 Hallvard Bjørge


DNS

1046 Sigurd Myklebust


DNS

1047 Magnus Sandven


DNS

1048 Torbjørn Aaberge Nes


DNS

1049 Jørgen D. Eikenes


DNS

1050 Torgeir Opeland Røthe


DNS

1054 Eivind Strand Dahle


DNS

1055 Eivind Larsen


DNS

1057 Harald Ahlin Søvde


DNS

1059 Andreas Mjelstad


DNS

1060 Jan Morten Halset


DNS

1061 Henrik Torve Martinsen


DNS

1063 Tobias Lynum


DNS

1066 Martin Skjerdal


DNS

1068 Eirik Skrede Valvik


DNS

1069 Einar Henjum Halsnes


DNS

1070 Sverre Linde Røyseth


DNS

1071 Erik Himle Johnsen


DNS

1073 Ole André Aarvoll


DNS

1103 Sigurd Sørensen


DNS

1105 Ole Henrik Myklebust - Difi


DNS

1106 Knut Kjærvik - Difi


DNS

1109 Jaran Wathne Bøyum - Osland Stamfisk


Superveteran Superkjering herre (13)

DNS

1002 Per Stale Grude


DNS

1008 Magne Legernes


DNS

1009 Knut Espetvedt


DNS

1010 Ståle Teigen


DNS

1042 Øyvin Myrmel


DNS

1043 Nils Magne Slinde


DNS

1052 Påsan Vigerust


DNS

1067 Karl Erik Johnsen


DNS

1072 Per Hauge


DNS

1076 Steinar Røysum


DNS

1104 Ivar Henjum - Difi


DNS

1113 Arne Monrad Johnsen


DNS

1115 Nils Magne Slinde


Veteran Superkjering herre (14)

DNS

1003 Karl Helge Albretsen


DNS

1004 Marius Hatle


DNS

1011 Knut Holter Rygh


DNS

1012 Are Mossefinn Sandvik


DNS

1032 Arne Ahlin


DNS

1033 Frode Berge Alme


DNS

1038 Jon Husabø


DNS

1039 Iver Dahl


DNS

1056 Erik Krogstad Sverre


DNS

1058 Jan Helge Eggum


DNS

1075 Per Ove Brudeli


DNS

1107 Arvid Bro Thuestad - Difi


DNS

1108 John Eivind Presterud - Difi


DNS

1114 Steinar Henjum


Junior Superkjering jenter (4)

DNS

1026 Live Marie Rykhus


DNS

1028 Vilma Jørgensen Nordli


DNS

1029 Julie Lindblad


DNS

1031 Oda Sønnesyn


Senior Superkjering dame (15)

DNS

1017 Christine Evensen


DNS

1020 Solveig Haugland


DNS

1021 Marte Hatlevik


DNS

1025 Ingvild Oma


DNS

1051 Åse Steinsbø Støfring


DNS

1053 Ingvild Sylte Dahl


DNS

1062 Helle Seiertun Bjerke


DNS

1064 Ronja Vangsnes


DNS

1065 Elise Elvehøy


DNS

1074 Justyna Mucha


DNS

1077 Sara Kolletveit


DNS

1102 Renate Nes Gangeskar


DNS

1110 Ronja Vangsnes


DNS

1111 Marte Kviberg


DNS

1116 Sara Kolltveit Brikeland


Superveteran Superkjering dame (4)

DNS

1005 Kirsti Legernes


DNS

1006 Tove Legernes


DNS

1007 Ann Kristin Legernes


DNS

1112 Kjellaug Slinde


Veteran Superkjering dame (3)

DNS

1027 Anne Jørgensen Nordli


DNS

1030 Frøydis Westvik Yri - Fjordklipp as


DNS

1045 Marte Kviberg


Junior lag jente (1)

DNS

33 Julie og venene hennar

Julie Holstad
Line Selsing
Tiril Kristine Nilsen
Solveig Lie Støverud

Senior lag dame (5)

DNS

35 Matvraki

Katarina Haukås
Renate Øye Pollen
Johanna Mo
Annette Skorlid

DNS

37 Jaujauhestogsau

Ingvild Sofie Ødven
Anna Bjelland
Margit Steinsland
Anette Bjune Granli

DNS

42 Strøkne kjerringa

Andrea Strand Solbakken
Marianne Steinsøy
Hildegunn Høgheim
Tonje Følid

DNS

48 Difi-5 Arbeidsgiverportalen - Difi

Kine Dale Strøm
Birte Andersen
Camilla Selch
Linda Johansen

DNS

116 Fast and glorious

Sara Kolltveit Brikeland
Oline Kleiven
Sara Kolltveit Brikeland
Oline Kleiven

Superveteran lag dame (1)

DNS

112 Om Frækaland

Kjellaug Slinde
Anne Liv Røysum
Sigrun Orrestad
Marit Henjum Halsnes

Veteran lag dame (0)

Junior lag kombi (1)

DNS

36 Korpskameratane

Anna Felde Hasund
Håkon Yri
Tobias Gjerde Wilson
Tirild Ramstad Os

Senior lag kombi (9)

DNS

32 Team vili

Inghild Skjelbred
Linda Strand
Ingrid Hjeltnes
Vegar Røysum

DNS

38 Statsfykarane - Fylkesmannen i Vestland

Inga Henjum Halsnes
Siv Kvåle Sanden
Fridtjof Svartdal
Einar Nesse Johnsen

DNS

41 Tastaturlaget - Vestlandsforsking

Carlo Aall
Karen Moberg
Eivind Brendehaug
Tone Rusdal

DNS

44 Team Osland - Osland Havbruk

Andreas Berge
Marte Søreide
Kjetil Rørtveit
Marte Hatlevik

DNS

45 Difi -2 Digital postkasse til innbygger - Difi

Espen Kørra
Claus Guttesen
Ellen Marie Langen
Elianne Eggum

DNS

51 @Trudvangfolk Raud

Mari Gunhildrud
Mona Johnsen
Tom Ch Wergeland
Bjarte Ramstad

DNS

102 Team Gangeskar

Renate Nes Gangeskar
Eirin Nes Gangeskar
Johnny Gangeskar
Irmelin Nes Gangeskar

DNS

110 @Trudvangfolk Blå

Ronja Vangsnes
Siri Therese Nummedal
Siri Therese Nummedal
Sondre Setrom

DNS

111 @Trudvangfolk Grøn

Marte Kviberg
Heidi Aaberg
Oda H Pedersen
Per Farsund

Superveteran lag kombi (2)

DNS

40 Kvinnene og SB marines

Hallgeir Skartun
Siv Laila Eriksen
Rolf Martin Breisnes
Anita Solvang

DNS

113 Ikkje lette å stoppa

Arne Monrad Johnsen
Bente Olsmo
Sissel Espe
Knut Grinde

Veteran lag kombi (0)

Junior lag open klasse (2)

DNS

39 Hetle-Felde-Paulen kids

Erlend Hetle
Jakob Felde
Anders Paulen
Johan Felde Hasund

DNS

101 Sie-ekspressen

Lars Arne Sie
Oddvar Sie
Håvard Sie
Erlend Sie

Senior lag open klasse (13)

DNS

43 Vero-Vinitas - DNVGL

Liviu Holt.
Audun Drageset
Audun Drageset
Tony Kvalheim

DNS

46 Difi-3 Raus - Difi

Stein Magne Os
Livar Bergheim
Stian Øye
Erlend Husabø

DNS

47 KraftKaradn

Robin Kalvatn Øvretun
Henrik Farstad Skagen
Vegard Eikevik
Endre Stedje

DNS

49 Difi-7 eInnsyn - Difi

Knut Kjærvik
Hallvard Bjørdalsbak
Håvard Tørresen
Aud Inger Sviggum

DNS

50 Team Osland 2 - Osland Stamfisk

Vegar Wathne Bøyum
Bjarne Sjøthun
Per Olav Henjum
Vilde Hagen Myrmel

DNS

103 Hålandsfeltet spårtskløbb

Sigurd Sørensen
Petter Vaag
Ole Eide
Jimmy Stølen

DNS

104 Difi-1 Modig - Difi

Ivar Henjum
Johannes Molland
Ivar Henjum
Petter Andreas Strøm

DNS

105 Difi-4 ID-porten - Difi

Ole Henrik Myklebust
Eyvind Tveita
Martin N Michelsen
Thor Kristian Sortevik

DNS

106 Difi-6 Kontakt og Reservasjonsregistret - Difi

Knut Kjærvik
Jørn-are Flaten
Eirik Hoem
Daniel Fylling

DNS

107 Difi-8 eFormidling - Difi

Arvid Bro Thuestad
Jørn Stenehjem
Sture Førre
Ragnar Brevik

DNS

108 Difi-9 Maskinporten - Difi

John Eivind Presterud
Sindre B Ramung
John Eivind Presterud
Sindre B Ramung

DNS

109 Team Osland 1 - Osland Stamfisk

Jaran Wathne Bøyum
Robin Wathne Nedrehagen
Tomas Hagen Moene
Thor Arne Husum

DNS

114 Johannes og eg

Steinar Henjum
Sindre Ifrao Hemsedal
Johannes Bakken
Helge Solbakken

Superveteran lag open klasse (3)

DNS

34 70-72-69-73 aor

Bjørn Birger Bremer
Jon Henjum
Nils Henjum
Rolf Almås

DNS

52 syrstrand gartneri - Syrstrand gartneri as

Per Hauge
Ingunn Broch Hauge
Per Hauge
Gunnar Hamre

DNS

115 Vegil gangsters

Nils Magne Slinde
Finn Lilleby
Kolbjørn Nord
Johannes Tubbene

Veteran lag open klasse (1)

DNS

31 1gongiåret

Arnfinn Ulleland
Grete Evensen
Roar Evensen
Stein Bjarte Een

Bedrift Superkjering Dame (1)

DNS

1030 Frøydis Westvik Yri - Fjordklipp as


Bedrift Superkjering Herre (6)

DNS

1104 Ivar Henjum - Difi


DNS

1105 Ole Henrik Myklebust - Difi


DNS

1106 Knut Kjærvik - Difi


DNS

1107 Arvid Bro Thuestad - Difi


DNS

1108 John Eivind Presterud - Difi


DNS

1109 Jaran Wathne Bøyum - Osland Stamfisk


Bedrift lag dame (1)

DNS

48 Difi-5 Arbeidsgiverportalen - Difi

Kine Dale Strøm
Birte Andersen
Camilla Selch
Linda Johansen

Bedrift lag kombi (4)

DNS

38 Statsfykarane - Fylkesmannen i Vestland

Inga Henjum Halsnes
Siv Kvåle Sanden
Fridtjof Svartdal
Einar Nesse Johnsen

DNS

41 Tastaturlaget - Vestlandsforsking

Carlo Aall
Karen Moberg
Eivind Brendehaug
Tone Rusdal

DNS

44 Team Osland - Osland Havbruk

Andreas Berge
Marte Søreide
Kjetil Rørtveit
Marte Hatlevik

DNS

45 Difi -2 Digital postkasse til innbygger - Difi

Espen Kørra
Claus Guttesen
Ellen Marie Langen
Elianne Eggum

Bedrift lag open klasse (11)

DNS

43 Vero-Vinitas - DNVGL

Liviu Holt.
Audun Drageset
Audun Drageset
Tony Kvalheim

DNS

46 Difi-3 Raus - Difi

Stein Magne Os
Livar Bergheim
Stian Øye
Erlend Husabø

DNS

49 Difi-7 eInnsyn - Difi

Knut Kjærvik
Hallvard Bjørdalsbak
Håvard Tørresen
Aud Inger Sviggum

DNS

50 Team Osland 2 - Osland Stamfisk

Vegar Wathne Bøyum
Bjarne Sjøthun
Per Olav Henjum
Vilde Hagen Myrmel

DNS

52 syrstrand gartneri - Syrstrand gartneri as

Per Hauge
Ingunn Broch Hauge
Per Hauge
Gunnar Hamre

DNS

104 Difi-1 Modig - Difi

Ivar Henjum
Johannes Molland
Ivar Henjum
Petter Andreas Strøm

DNS

105 Difi-4 ID-porten - Difi

Ole Henrik Myklebust
Eyvind Tveita
Martin N Michelsen
Thor Kristian Sortevik

DNS

106 Difi-6 Kontakt og Reservasjonsregistret - Difi

Knut Kjærvik
Jørn-are Flaten
Eirik Hoem
Daniel Fylling

DNS

107 Difi-8 eFormidling - Difi

Arvid Bro Thuestad
Jørn Stenehjem
Sture Førre
Ragnar Brevik

DNS

108 Difi-9 Maskinporten - Difi

John Eivind Presterud
Sindre B Ramung
John Eivind Presterud
Sindre B Ramung

DNS

109 Team Osland 1 - Osland Stamfisk

Jaran Wathne Bøyum
Robin Wathne Nedrehagen
Tomas Hagen Moene
Thor Arne Husum

Bedrift vandrepokal (16)

DNS

38 Statsfykarane - Fylkesmannen i Vestland

Inga Henjum Halsnes
Siv Kvåle Sanden
Fridtjof Svartdal
Einar Nesse Johnsen

DNS

41 Tastaturlaget - Vestlandsforsking

Carlo Aall
Karen Moberg
Eivind Brendehaug
Tone Rusdal

DNS

43 Vero-Vinitas - DNVGL

Liviu Holt.
Audun Drageset
Audun Drageset
Tony Kvalheim

DNS

44 Team Osland - Osland Havbruk

Andreas Berge
Marte Søreide
Kjetil Rørtveit
Marte Hatlevik

DNS

45 Difi -2 Digital postkasse til innbygger - Difi

Espen Kørra
Claus Guttesen
Ellen Marie Langen
Elianne Eggum

DNS

46 Difi-3 Raus - Difi

Stein Magne Os
Livar Bergheim
Stian Øye
Erlend Husabø

DNS

48 Difi-5 Arbeidsgiverportalen - Difi

Kine Dale Strøm
Birte Andersen
Camilla Selch
Linda Johansen

DNS

49 Difi-7 eInnsyn - Difi

Knut Kjærvik
Hallvard Bjørdalsbak
Håvard Tørresen
Aud Inger Sviggum

DNS

50 Team Osland 2 - Osland Stamfisk

Vegar Wathne Bøyum
Bjarne Sjøthun
Per Olav Henjum
Vilde Hagen Myrmel

DNS

52 syrstrand gartneri - Syrstrand gartneri as

Per Hauge
Ingunn Broch Hauge
Per Hauge
Gunnar Hamre

DNS

104 Difi-1 Modig - Difi

Ivar Henjum
Johannes Molland
Ivar Henjum
Petter Andreas Strøm

DNS

105 Difi-4 ID-porten - Difi

Ole Henrik Myklebust
Eyvind Tveita
Martin N Michelsen
Thor Kristian Sortevik

DNS

106 Difi-6 Kontakt og Reservasjonsregistret - Difi

Knut Kjærvik
Jørn-are Flaten
Eirik Hoem
Daniel Fylling

DNS

107 Difi-8 eFormidling - Difi

Arvid Bro Thuestad
Jørn Stenehjem
Sture Førre
Ragnar Brevik

DNS

108 Difi-9 Maskinporten - Difi

John Eivind Presterud
Sindre B Ramung
John Eivind Presterud
Sindre B Ramung

DNS

109 Team Osland 1 - Osland Stamfisk

Jaran Wathne Bøyum
Robin Wathne Nedrehagen
Tomas Hagen Moene
Thor Arne Husum

Difilogo